Постійні комісії

1. Комісія з  питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, регламенту та етики:

Голова комісії – Мудрий Михайло Любомирович;

секретар комісії – Люба Надія Володимирівна;

члени комісії –  Китай Любов Григорівна;

Пилипів Олександра Тадеївна, Сарабун Сергій Йосипович.

2. Комісія міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально- економічного розвитку:

голова комісії – Гирон Михайло Романович;

секретар комісії – Музичка Володимир Мар’янович;

члени комісії – Іщук Микола Володимирович, Кец Роман Михайлович, Лейцусь Володимир Васильович.

3. Комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

голова комісії – Качор Микола Павлович;

секретар комісії – Заболотна Наталія Дмитрівна;

члени комісії  - Голик Анатолій Богданович, Касіян Василь Володимирович, Штогрин Ігор Богданович.

4. Комісія з питань питань містобудування, будівництва, архітектури, земельних відносин та охорони природи:

голова комісії – Костюк Володимир Петрович;

секретар комісії – Фойт Ігор Михайлович;

члени комісії – Волянюк Любомир Теодозійович, Миць Ігор Несторович, Паляниця Ярослав Андрійович.

5. Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту:

голова комісії – Гуцалюк Роман Петрович;

секретар комісії – Гончарик Ольга Ярославівна;

члени комісії  - Касіян Флоріан Григорович, Пашкевич Дмитро Романович, Свіршко Іван Михайлович.