Новини

Творчий звіт художніх колективів с. Панасівка, с. Колодіївка, с. Теклівка, с. Магдалівка

Саме під такою назвою, відбувся творчий звіт художніх колективів с. Панасівка, с. Колодіївка, с. Теклівка, с. Магдалівка, 25 вересня 2016 року, у приміщенні будинку культури села Городниця. Наш обов'язок захистити та відродити минуле, сучасне та майбутнє нашої країни, тому учасники художніх колективів присвятили концертні номери своїй Батьківщині.

08:48 26.09.2016

Звітний концерт будинку культури с.Старий Скалат

18 вересня 2016 року у концертній залі будинку культури села Остап'є відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності села Старий Скалат. " Квітне душа " - саме з такою піснею, що пролунала у виконанні Ірини Верещак та Оксани Бошко розпочався концерт.

10:46 19.09.2016