Андріївські вечорниці у Скалатському будинку школяра

13 грудня до святкування дня св. Андрія відбулося свято   "Діти, великі й маленькі приходьте на посиденьки". Гуртківці жартували, оповідали різні історії, ліпили та варили вареники, грали ігри на веселому і колоритному дійстві,  яке організували самі ж школярі на чолі з головою учнівського самоврядування Андріаною Москалюк та її заступником Вікторією Лисецькою під керівництвом керівників гуртків.

16:11 14.12.2016

Звітний концерт колективів сільських клубів Хоптянка та Поділля

" Краса і сила України,сплелись у вишивці пісень" ,саме під такою назвою відбувся останій цього року творчий звіт художніх колективів сіл Поділля та Хоптянка,19 листопада 2016 року о 17.00 год у приміщенні сільського клубу Новосілка. Народні виступи колективів створили атмосферу українського традиційного свята. Концерт розпочався з виступу хору - акомпоніатор Ваврущак Людмила Євгенівна.

09:58 21.11.2016