Благодійна акція "Захиснику вітчизни"

Гуртківці Скалатського будинку школярів долучилися до традиційної благодійної акції "Оберіг захиснику Вітчизни". Вихованці виготовили сувеніри та листівки для солдат, які зустрічатимуть новорічно-різдвяні свята в окопах та бліндажах, охороняючи східні кордони держави. Сподіваємося, що зроблені дитячими руками вироби, зігріватимуть серця нашим захисникам у холодні зимові дні, принесуть хвилини радості, піднімуть їх бойовий дух, вселять надію про те, що про них пам'ятають та чекають живими додому.

15:55 22.12.2016

Андріївські вечорниці у Скалатському будинку школяра

13 грудня до святкування дня св. Андрія відбулося свято   "Діти, великі й маленькі приходьте на посиденьки". Гуртківці жартували, оповідали різні історії, ліпили та варили вареники, грали ігри на веселому і колоритному дійстві,  яке організували самі ж школярі на чолі з головою учнівського самоврядування Андріаною Москалюк та її заступником Вікторією Лисецькою під керівництвом керівників гуртків.

16:11 14.12.2016