9 жовтня 2016 року відбувся звітний концерт будинку культури села Городниця

В Кривецькому сільському клубі ,9 жовтня 2016 року,відбувся звітний концерт будинку культури села Городниця. Програма концерту була насиченою та різноманітною. Соло, дует, тріо,квінтет,танцювальне мистецтво,поезія,театральна постановка - всі ці  жанри були представленні.

09:59 10.10.2016

1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку

Свято, яке покликане звернути увагу на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини людства. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

09:20 03.10.2016

Творчий звіт художніх колективів с. Панасівка, с. Колодіївка, с. Теклівка, с. Магдалівка

Саме під такою назвою, відбувся творчий звіт художніх колективів с. Панасівка, с. Колодіївка, с. Теклівка, с. Магдалівка, 25 вересня 2016 року, у приміщенні будинку культури села Городниця. Наш обов'язок захистити та відродити минуле, сучасне та майбутнє нашої країни, тому учасники художніх колективів присвятили концертні номери своїй Батьківщині.

08:48 26.09.2016

Звітний концерт будинку культури с.Старий Скалат

18 вересня 2016 року у концертній залі будинку культури села Остап'є відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності села Старий Скалат. " Квітне душа " - саме з такою піснею, що пролунала у виконанні Ірини Верещак та Оксани Бошко розпочався концерт.

10:46 19.09.2016