Слова подяки за організацію чудового новорічного свята у с. Поділля!

Староста та жителі сіл Поділля та Хоптянка висловлюють щиру подяку за організацію новорічно-різдвяного святкування Лисаку Михайлу Степановичу, адже саме у його закладі відбувалося  святкове частування. Дронга Олег Павлович дякує колективу жіночого ансамблю "Гармонія" с. Поділля, які виступили з привітальною програмою.

15:07 03.01.2019

Аналіз регуляторного впливу про затвердження правил благоустрою та утримання території населених пунктів Скалатської об'єднаної територіальної громади

Відкрити аналіз регуляторного впливу. Правила благоустрою та утримання території населених пунктів Скалатської об'єднаної територіальної громади

12:56 21.12.2018

При нарахуванні допомоги по вагітності та пологах за місцем роботи за сумісництвом мінімальна гарантія не застосовується

Сума допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України обчислюється, виходячи з середньоденної заробітної плати застрахованої особи. За місцем роботи за сумісництвом допомога обчислюється зі 100% фактично нарахованої заробітної плати, включаючи утримані з неї податки, незалежно від тривалості страхового стажу. Мінімальні гарантії щодо розміру допомоги по вагітності та пологах за місцем роботи за сумісництвом не застосовуються.

15:41 04.12.2018

Сума страхових виплат за результатами трьох кварталів зросла на 29,3%

Упродовж  9 місяців 2018 року витрати Фонду соціального страхування України на страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей склали понад 5 млрд 796 млн гривень. У порівнянні з тим же періодом 2017 року сума витрат зросла на 1 млрд 314 млн грн, або 29,3%.

15:40 04.12.2018