Враховані пропозиції громадян до бюджету 2019

За експертної підтримки тренерів Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН” та Партнерства “За прозорі місцеві бюджети”, протягом минулого 2018 року в рамках програми «Доброчесні громади», що підтримується DOBRE, осінню були проведені інформаційні кампанії, розроблені анкети, електронні форми збору пропозицій від громадян до кошторису громади.

12:57 18.04.2019

До уваги підприємців Скалатської ОТГ!

Шановні підприємці Скалатської ОТГ!  Спілка українських підприємців (СУП) спільно з командою програми " U-LEAD з Європою", яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Устонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, запускає проект з підвищення привабливості обєднаних територіальних громад для бізнесу На першому етапі СУП здійснить дослідження на підставі заповнення суб'єктами господарювання анкет за посиланням: https://goo.gl/BB5au4

15:56 01.04.2019

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголошує другий етап грантової програми «Малі гендерні інноваційні гранти» та планує надати ще 12 грантів.

15:50 01.04.2019

Оприлюднення проектів рішень про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; ставок єдиного податку; транспортного податку; ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Скалатської міської ради на 2020

На протязі 5-ти днів Скалатською міською радою планується оприлюднення проектів рішень “Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”, “Про встановлення ставок єдиного податку за видами діяльності на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”, “Про встановлення транспортного податку на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”, «Про  встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території  Скалатської міської ради на 2020 рік».

14:57 06.03.2019

Інформація Підволочиський районний сектор пробації

09:13 12.02.2019

Опитування на тему "Потреби молоді".

В рамках проекту ДОБРЕ учасниками тренінгу "Молодіжний працівник" було проведено опитування молоді Скалатської ОТГ вуком 14-17 років в різних населених пунктах громади на тему "Потреби молоді".

09:44 15.01.2019