9 листопада відзначали працівники культури та народного мистецтва свій професійний день

Працівники культури люди особливі,
Бо душі їхні ніжні і вразливі:
Бува сльозинка випадково блисне,
Бо хтось його задіне ненавмисне.
Напруженість дає себе взнаки,
Бо в їхньому житті все навпаки -
Коли уся країна щось святкує,
Тоді культпрацівник працює,
Коли вночі усі лягають спати,
Культпрацівник почне вірші писати...
Отак, усе життя в нас свято.
Нехай і заробляєм небагато,
Та раді ми! Бо до усього звик
Веселий балагур – культпрацівник!

Сердечно вітали голова Скалатської об'єднаної громади Савончак Петро Васильович та керівник відділу культури Маліцький Олександр Семенович з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Нашій громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному. Вірим, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.