Вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Дата: 19.10.2018 08:38

17 жовтня 2018 року спільно з  громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!»  в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE відбулося публічне представлення "Бюджету для громадян за 2018 рік"  Скалатської ОТГ.    В ході вуличної акції мешканці громади отримали усні консультації та роз’яснення стосовно місцевого бюджету: обсяг, джерела наповнення та напрямки витрат міських і державних коштів, просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань, а також залишили свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік.

За результатами проведення акції було роздано 300 інформаційних буклетів з бюджетних питань Скалатської ОТГ та отримано 54 бюджетні пропозиції на наступний 2019 рік. При поданні пропозицій жителі громади особливу увагу приділили такому напрямку як ремонт доріг громади (32 пропозиції) а також виділили ремонт вул.Коновальця у м.Скалат (9 пропозицій).

Пропозиції громадян до бюджету 2019