Оприлюднення проектів рішень про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; ставок єдиного податку; транспортного податку; ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Скалатської міської ради на 2020

Дата: 15.03.2019 09:59

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Скалатської міської ради “ Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”

Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Відповідно до статей 9, 13  Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Скалатська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення  Скалатської міської ради “ Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області  на 2020 рік”

Проект регуляторного акту визначає ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік на території Скалатської міської ради.

Інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта, проект регуляторного акта з додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу  розміщено в мережі Інтернет на офіційній сторінці  Скалатської міської ради  skalatska.gromada.org.ua  у розділі "Офіційні документи" - "Регуляторна політика".

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 47851, вул. Грушевського,2, м.Скалат, Підволочиський район, Тернопільська область, фінансовий відділ Скалатської міської ради у письмовому вигляді або електронною поштою.

Повідомлення

Скалатська міська рада Підволочиського району Тернопільської області повідомляє, що фінансовим відділом Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “ Про встановлення ставок єдиного податку за видами діяльності на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що зумовлює надходження додаткових коштів до міського бюджету та створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 47851, вул. Грушевського,2, м.Скалат, Підволочиський район, Тернопільська область, Виконавчий комітет Скалатської міської ради.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

Повідомлення

Скалатська міська рада Підволочиського району Тернопільської області повідомляє, що виконавчим комітетом Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “ Про встановлення транспортного податку на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”.