Оприлюднення проектів рішень про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; ставок єдиного податку; транспортного податку; ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Скалатської міської ради на 2020

Дата: 06.03.2019 14:57

На протязі 5-ти днів Скалатською міською радою планується оприлюднення проектів рішень “Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”, “Про встановлення ставок єдиного податку за видами діяльності на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”, “Про встановлення транспортного податку на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”, «Про  встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території  Скалатської міської ради на 2020 рік».