Зміни до субсидій

Дата: 22.02.2019 14:54

Оголошення!

До уваги пенсіонерів - одержувачів субсидій!

З 1 березня 2019 року запроваджується надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам. Цей механізм застосовується до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 р.

Субсидія внаслідок змін, пов’язаних з монетизацією, стане соціальною виплатою. З 01 березня 2019 року період її виплати синхронізується з періодом виплати пенсій і громадяни будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією згідно встановленого графіку виплати. Тобто ті громадяни, які є пенсіонерами, отримуватимуть субсидію разом з пенсією через свої пенсійні рахунки в установах уповноважених  банків або через оператора поштового зв’язку АТ “Укрпошта” одночасно з пенсією з 4 по 25 число кожного місяця.

Особливу увагу звертаємо на те, що виплата субсидії у готівковій формі буде прив’язана до того регіону, де людина отримує свої пенсійні виплати.