Увага! Потрібні працівники!

Дата: 25.10.2018 14:38

Скалатська міська рада оголошує  конкурс  щодо призначення на посаду

начальника малого комунального підприємства   «Комунальник» - 1 штатна одиниця, що належить до спільної власності територіальної громади,  та  Адміністратора відділу ЦНАП Скалатської міської ради  - 1 штатна одиниця.

Вимоги  для начальника  МКП «Комунальник»:- вільне володіння державною мовою; -технічна  освіта на рівні спеціаліста або магістр; досвід  роботи у сфері житлово-комунального господарства ; високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки; подати перспективний план розвитку підприємства та проведеної відкритої публічної презентації.

Вимоги для Адміністратора відділу ЦНАП:

- вільне володіння державною мовою; -вища юридична  освіта  магістр; бажано стаж   роботи 1 рік ;  обов’язкове знання ПК ; високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі,  подають до конкурсної комісії Скалатської міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнений  особовий листок з обліку кадрів, автобіографію, письмову згоду

на обробку персональних даних;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

-медичну довідку про стан здоров’я;

Кандидати на посаду начальника МКП  «Комунальник»,та адміністратора відділу ЦНАП можуть подавати додаткову інформацію щодо освіти, досвіду роботи професійного рівня .

Термін прийняття документів – протягом 30  календарних днів ( до 26 листопада 2018 року)  з дня оголошення конкурсу.

За додатковою інформацією  звертатись за тел.(03543) 3-16-07.