45 СЕСІЯ 7-ГО СКЛИКАННЯ

Дата: 13.08.2018 10:30

21 серпня 2018 року о 15:00 год. в залі засідань Скалатської міської ради відбудеться зібрання 45-ої чергової сесії  7-го скликання. Запрошуються депутати всіх рівнів та бажаючі жителі.

Порядок денний:

1.Про внесення змін   до міського бюджету.

Доповідає : Тихоліз О.І.- головний бухгалтер Скалатської міської ради.

2.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Скалатської міської ради

Доповідає: Добенька Т.П.– керівник відділу освіти.

3. Про звіт проведення  оптимізації в закладах освіти.

Доповідає: Добенька Т.П. – керівник відділу освіти.

4.Про наглядові ради при комунальних підприємствах Скалатської ОТГ.

Доповідає: Голик Х. Е. – юрисконсульт міської ради.

5. Про затвердження антикорупційної програми Скалатської міської ради ОТГ на 2018 – 2019 роки.

Доповідає: Голик Х. Е. – юрисконсульт міської ради.

6. Про впорядкування кількісного складу виконавчого комітету Скалатської міської ради.

Доповідає:Магмет С.М.- секретар міської ради

7. Про надання пропозицій Головному управлінню Держгеокадастру щодо можливості прийняття наказу про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність   громадянину Дорош Володимиру Євгеновичу .

Доповідає: Левицька М.В.- керівник відділу земельних відносин та комунальної       власності.

8.Про затвердження протоколу громадських слухань з обговорення проекту містобудівної   документації «Детальний план території для розміщення основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Полупанівка Підволочиського району Тернопільської області»

9.Про розроблення детального плану території для будівництва каплички в с. Колодіївка Підволочиського району Тернопільської області .

10.Про погодження   прийняття  наказу про надання дозволу на розроблення проекту    землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення  особистого селянського господарства, за межами населеного пункту на території Колодіївської сільської ради учасникам  АТО.

11.Про   затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки у   постійне користування  Відділу освіти Скалатської міської ради для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти розташованої в межах населеного пункту  за адресою : с.Магдалівка ,вул..Сонячна ,1 Підволочиський район Тернопільська область

12. Про поновлення договору оренди земельної   ділянки  загальною площею 0,6402 га. для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої  промисловості  в місті Скалат по вулиці Леся Курбаса, 48  Товариству з додатковою відповідальністю «Шустов – спирт»

13.Про поновлення договору оренди земельної   ділянки  загальною площею 0,7604 га. для розміщення та  експлуатації основних ,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної ,машинобудівної та іншої  промисловості  в місті Скалат по вулиці Леся Курбаса  ,48в Товариству з додатковою відповідальністю «Шустов – спирт»

14.Про внесення змін до рішення сесії Скалатської міської  ради № 508 від 28.12.2012 року  гр. Тарнавського Ярослава Олексійовича.

15.Про затвердження  технічної  документації із землеустрою  щодо  поділу  та об'єднання  земельних ділянок   (землі не надані у власність та постійне користування ) в с. Городниця  в межах населеного пункту.

16.Про затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо  поділу  та об'єднання  земельних ділянок   (землі не надані у власність та постійне користування ) в  с. Городниця  в межах населеного пункту.

17.Про перегляд ставки орендної плати за земельну  ділянку  загальною площею 8,5000 га. в місті Скалат по вулиці Грушевського,51 приватному акціонерному товариству по газопостачанню  та газифікації «Тернопільгаз» .

18.Про погодження   прийняття  наказу про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства,за межами населеного пункту на території м.Скалат  учаснику АТО  Хрущ Назарію Григоровичу.

19.Про надання пропозицій щодо можливості прийняття  наказу про надання дозволу на розроблення відповідної документації  із землеустрою гр. Колцуняк Віталію Васильовичу  жителю міста Тернопіль вул. Збаразька.

20.Про погодження   прийняття  наказу про надання дозволу на розроблення технічної документації  щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 1,7804 га.,за межами населеного пункту на території Магдаліївської  сільської ради  громадянці  Білінській  Людмилі Казимирівні.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність загальною площею 1,6582 га для  ведення  особистого селянського господарства учаснику АТО Кошмаринському Володимиру Григоровичу в селі Городниця в межах населеного пункту.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність загальною площею 1,8854 га для  ведення  особистого селянського господарства учаснику АТО Білик Петру Ярославовичу в селі Городниця в межах населеного пункту

24. Про доповнення  до рішення Скалатської міської ради № 814 від 26.09.2017 року  гр. Чагарському Зоряну Ярославовичу .

25. Про припинення права користування  земельною ділянкю площею 0,0700 га -  для  ведення особистого селянського господарства Міхиєвій Галині Адамівні в місті Скалат  в межах   населеного пункту.

Розгляд заяв  громадян на приватизацію земельних ділянок.

Різне.

Міський голова                                         П.В.Савончак