До уваги землевласників та землекористувачів!

Дата: 23.07.2018 13:29

До уваги землевласників та землекористувачів!

З метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, в межах Тернопільської області діє оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, який створений  відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.08.2017  №472-од.

Оперативний штаб працює на постійній основі в режимі оперативного реагування на спроби незаконного захоплення земель або вирощеного урожаю,  є діючим та ефективним способом боротьби проти спроб рейдерських захоплень в нашій області та забезпечує реальний захист земель, врожаю та майна.

У разі виникнення ситуації із спроби рейдерського захоплення можна звернутися до оперативного штабу із заявою або за  телефонами гарячої лінії:

щоденно (крім вихідних днів)  з 09-00 год. до 13-00 год.

з 13-45 год. до 18-00 год.

за наступними номерами телефонів:

(0352) 25 49 38, 067 351 80 89 – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, член оперативного штабу – Вовк Тетяна Василівна.

067 420 95 72 – завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, секретар оперативного штабу – Гетьман Людмила Петрівна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)