Патріотичне виховання у ДНЗ "Незабдка" с. Зарубинці

24 лютого у ДНЗ «Незабудка» у с. Зарубинці відбувся захід присвячений патріотичному вихованню.

Патріотичне виховання формується поступово під впливом навколишнього середовища та інших чинників. Бути патріотом – означає любити материнську мову, свій дім, батьків і усіх людей, природу рідного краю, шанувати традиції народу, людську працю, прагнути не лише зберігати духовні скарби, а й примножувати їх. Тому виховання підростаючого покоління клопітка і нелегка справа. І дуже приємно, що не перевелись ще люди, які вміють розвивати дитячі таланти і формувати ніжні дитячі душі.

Організатор заходу «Від серця, до серця» вихователь дитячого садочку –  Скала Г.М. Свято проходило надзвичайно цікаво: діти танцювали народні танці, які вразили складністю постановки, співали українських пісень, розповідали патріотичні вірші. Запрошено воїнів АТО: Сень О.С., Кошмаринського В.Г., які розповіли присутнім про важкі військові будні у тамтешніх дошкільнят. У садочку виховується 15 дітей: Косович Соломія, Ковцун Катерина, Ковцун Степан, Лебідь Аліна, Баран Марія, Глинський Віктор, Гладиш Марек, Задоріжний Денис, Мартинюк Анастасія, Ваврик Артем, Якубова Валентина, Демедюк Софія, Голик Валерій, Дмитрієва Христина, Дмитрієва Тетяна. На заході були присутні вихователі усіх ДНЗ громади, а також отець Олег Винник, який є настоятелем Зарубинецької греко-католицької церкви Воздвиження Чесного Хреста.