Привітання зі святами

Дата: 03.01.2017 15:22

Вітання з прийдешніми святами Нового Року та Різдвом Христовим.

Щиро радий вітати вас з Новим 2017  роком та Різдвом Христовим! Жодне свято не дарує нам стільки надій, передчуття щастя, радості як новорічні та різдвяні свята.

Рік, що минає, збагатив нас  новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри в себе, в процвітання нашої громади, всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай новий 2017 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь громади. Бажаю усім нам, аби рік, що наступає, приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Зичу усім міц­ного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

З Новим роком, шановна громадо! З пресвітлим Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями  міський голова Савончак П.В.