Зустріч представників ТНЕУ з учнями 11-тих класів.

10 лютого 2017 року відбулася зустріч учнів 11-тих класів Скалатської, Колодіївської, Магдаліївської, Остап'ївської, Староскалатської шкіл із представниками ТНЕУ. Завідувач кафедри менджменту та публічного управління, доктор економічних наук, заслужений економіст України, професор Шкільняк М.М. ознайомив майбутніх абітурієнтів із умовами вступу у виш. Працівники кафедри Желюк Т.Л. - доктор економічних наук, професор, Дудкіна О.П. - кандидат економічних наук, доцент, Овсянюк-Бердадіна О.Ф. - кандидат економічних наук, доцент, розповіли учням цікаву і важливу інформацію про університет, свій факультет і кафедру зокрема. Кожен абітурієнт, який вступає на факультет, забезпечується місцем у гуртожитку, який визнано кращим серед усіх студентських гуртожитків Тернопільської області. До послуг студентів – навчально-лабораторний корпус, сучасні комп’ютерні класи, бібліотека, кімната студентського самоврядування, Центр фізичної культури і спорту, Будинок культури, санаторій-профілакторій, їдальня, кафе, дискоклуб.

Професорсько-викладацький колектив факультету налічує 72 особи, серед них – 7 докторів, 8 професорів, 64 кандидати наук та 52 доценти. Кращі студенти факультету мають змогу навчатися в аспірантурі та докторантурі.

Факультет співпрацює з роботодавцями, щодо забезпечення баз практики та стажування, зокрема відповідні угоди укладені з понад 130-ма організаціями, установами та підприємствами.

Випускники престижного факультету економіки та управління у майбутньому можуть працювати та займати керівні посади в: акціонерних товариствах, банківських установах; підприємствах малого та середнього бізнесу, будівельних організаціях, спільних підприємствах, консалтингових компаніях, посередницьких структурах, органах державної влади, органах місцевого самоврядування, центрах стандартизації, метрології та сертифікації, територіальних відділеннях антимонопольного комітету України, територіальних центрах соціального обслуговування, та інших.

Факультет економіки та управління надає студентам можливість навчатися за кордоном. Оскільки професорсько-викладацький колектив тісно співпрацює з вищими навчальними закладами: Канади, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, США, тощо. Студенти мають змогу навчатися за програмою двох дипломів, яка є ефективним інструментом подолання дилеми вибору альтернативних варіантів – освіта в Європі чи в Україні. На факультеті спільно з Вроцлавським економічним факультетом реалізовано міжнародні проекти лінгвістичного спрямування: «Літня школа – Україна» та «Зимова школа –Україна» участь в яких можуть брати студенти факультету. Під час літніх канікул студенти факультету мають можливість практикувати свої мовні навички в англомовному середовищі, з середини дізнаючись про життя в Сполучених Штатах Америки за допомогою програми WORK and TRAVEL.

Зустріч пройшла дуже тепло та пізнавально, адже зовсім скоро перед школярами постане проблема вибору професії. Дуже важливо, щоб кожен зміг обрати для себе дорогу, яка стане його покликанням у житті.