1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку

Свято, яке покликане звернути увагу на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини людства. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Працівники Скалатського відділення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вважають, що турбота про громадян похилого віку - необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Тому, терцентр турбується про таких людей, і до Міжнародного Дня людей похилого віку провів привітальний захід.

На святі виступали танцювальні колективи, дітвора дарувала радість своїми піснями. Привітальним словом виступали - отець Юрій, Савончак Петро Васильович та Крамаренко Лілія Іванівна.

Завершив святковий захід піснею, заслужений працівник культури - Гуцалюк Роман Петрович.