Скалатська міська об’єднана територіальна громада
Підволочиський район, Тернопільська область

Скалатський професійний ліцей

Сьогодні вона - перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Навіть прогресивні японці зосереджуються на німецькій - її вивчають 68% студентів у Японії. Окрім того Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною. 
У сфері професійно-технічної освіти між Німеччиною та МОН налагоджено активну співпрацю з обміну досвідом , зокрема, щодо впровадження дуального навчання, коли 30% навчання студента ПТНЗ є теоретичним і проходить в аудиторії, а 70% - практичним і проходить на виробництві.
Саме тому навчання німецької мови в Скалатському професійному ліцеї спрямовується на «розвиток сучасного креативного учня, який володіє усіма видами мовленнєвої компетенції, на розвиток усного та писемного мовлення іноземною мовою, поглиблення знань про спосіб життя в країні, мова якої вивчається»
Для досягнення цієї мети на уроках використовуються :
- інтерактивні методи навчання такі як ігрові методи, метод проекту і метод презентації, рольові ігри відповідно до теми уроку, конкурси з практичними завданнями; 
- парна і групова форми роботи;
- застосовуються технічні засоби навчання;« повернутися до списку новин