Дитячий семінар

13 лютого в Скалатському БШ відбулось чергове засідання постійно діючого семінару "Школа педагогічної майстерності" під назвою "Превентивне виховання як шлях формування позитивних якостей особистості в процесі різноматних видів позашкільної діяльності". У семінарі взяли участь педагоги, батьки, методисти відділу освіти Шмагай А.Ф., Тихоліз С.Л. та представники органу учнівського самоврядування, де спільно, за "круглим столом", обговорювались найактуальніші проблеми сьогодення: формування усвідомлення дітьми власних пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя. В ході роботи засідання використано різноманітні інноваційні технології (тренінги, тести, відео-презентації, інтерактивні ігри). Питання семінару підготували методист Равчак Л.Г., заступник директора з виховної роботи Бабійчук О.Я., керівник гуртків Гепак Г.М.. Музичні паузи заповнювали юні обдарування закладу Земба Вікторія, Москалюк Андріана, Попик Христина, Гриців Аліна.