День пам'яті

День 22 січня 1919р. увійшов до національного календаря як велике державне свято. Соборність України – одна з важливих тем нашої історії. Для українського народу, віками позбавленого своєї  державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, ця проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною. Ідея соборності стала загальнонаціональною мрією, невід’ємною частиною всіх українських визвольних програм.

Понад 90 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід’ємною складовою генетичної пам’яті  українського народу. Це символ – Крути! 29 січня 1918р. саме там відбувся бій, що на довгі роки закарбувався в пам’яті народу  як приклад любові до рідної землі.

Ці дві дати 26 січня об’єднав у один захід пам’яті героїв відділ культури. Патріотичний дух піднімали своїми композиціями вихованці та викладачі музичної школи. На захід були запрошені учасники АТО, які зараз ціною власного життя захищають соборність і незалежність нашої держави.

У заході приймали участь: керівник відділу культури Маліцький О.С., викладачі музичної школи Волинська В., Марків О.Р., Андріїв В., Баран Є., Черкашин Н., Олійник У.Є., Кушнір С., до сліз розчулила поезія, вихованки Будинку Школяра Барановської М., вихованці музичної школи: дитячий вокально-інструментальний ансамбль, Маліцький Л., Поцілуйко А., Савіцька Д., Марків Р., Чир С., Шевчук А., Стемпель А., Шмагай І.

Голова Скалатської міської ради Савончак П.В. виразив подяку за організацію заходу відділу культури, учасникам АТО за їхню мужність та витримку. Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.