Різдвяний вечір  колядок та вертепу

Цьогоріч, спільно об’єднавшись в один дружній колектив, який побував із вертепом та колядками  у м. Тернополі. Ми часто збираємося поколядувати у церквах, по-домівках, біля ялинки у центрі нашого села. Приймаємо участь у сільських виставах та у школі під час виховних заходів. Виступаємо  на сцені у школі, адже у клубі немає можливості(потребує ремонту). У неділю 22 січня до святкування Дня Соборності ми їздили у с. Максимівку. Почувши про те що ми поїдемо у Максимівку колектив дуже зрадів,  особливо хлопці, тому що поїдуть у  село нашого земляка Михайла Івановича Хомишака який запросив нас туди.  Ми були приємно вражені таким теплим, гостинним  прийомом. Стільки глядачів слухали і   аплодували нам. Особливо сподобався нам оркестр. Нам вручили подяку від жителів села Максимівка, яка буде нашою гордістю. Вечір був надзвичайним.

Щиро дякуємо організаторам поїздки депутату  Мазуру В.І., ПП «Дари ланів» Штогрину А.Й. і виконавчому директору Шафранському В.Б., народному депутатові М. Головку, завідуючій відділу освіти Добенці Т.П. та шоферу Любомиру.

У організації вертепу брали участь члени аматорського колективу: Валійон Марія – завідувач сільського клубу Митниця, Дмитерко Наталія, Кобель Галина, Дацик Надія, Волошин Марія, Дацик Дмитро-учень 11 класу, Мудра Тетяна, наш прекрасний музикант та завідувач сільським клубом Теклівка - Заболотний Михайло та  учні: Волошин Михайло, Мудрий Сергій, Червоняк Василь, Деркач Володимир, Валійон Василь,Чайковський Вадим, Чирик Роман, Чирик Володимир, Карбовничин Сергій, Дацик Дмитро, Атаманчук Андрій, Заблоцький Святослав, Заблоцький Василь, Масло Катерина, завідувач сільським клубом – Шевчук Володимир Васильович."

Відділ культури,туризму та охорони культурної спадщини Скалатської МР