23 жовтня 2016 року у залі будинку культури села Поділля відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності сільських клубів Новосілка та Полупанівка

Концерт розпочався із зворушливого танцю "Діти України",який виконував дитячий танцювальний колектив сільського клубу Новосілка.

Були представлені також такі жанри художньої самодіяльності - соло, чоловічий ансамбль села Полупанівка ( акомпоніатор Олійник Петро Васильович), тріо, жіночий вокальний колектив (деригент Тофель Наталя Іванівна), дует, хор.

Порадували своїм гумором та піснями "А в селі" та "Амерікан бой" жіночий колектив сільського клубу Новосілка - "Баби на показ".

На концерті зібралося багато не байдужих людей, також був присутній на звітному концерті староста села Новосілка, Хрущ Андрій Степанович.