23 жовтня 2016 року у залі будинку культури села Поділля відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності сільських клубів Новосілка та Полупанівка

Дата: 24.10.2016 11:25

Концерт розпочався із зворушливого танцю "Діти України",який виконував дитячий танцювальний колектив сільського клубу Новосілка.

Були представлені також такі жанри художньої самодіяльності - соло, чоловічий ансамбль села Полупанівка ( акомпоніатор Олійник Петро Васильович), тріо, жіночий вокальний колектив (деригент Тофель Наталя Іванівна), дует, хор.

Порадували своїм гумором та піснями "А в селі" та "Амерікан бой" жіночий колектив сільського клубу Новосілка - "Баби на показ".

На концерті зібралося багато не байдужих людей, також був присутній на звітному концерті староста села Новосілка, Хрущ Андрій Степанович.