Звітний концерт будинку культури с.Старий Скалат

18 вересня 2016 року у концертній залі будинку культури села Остап'є відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності села Старий Скалат.

" Квітне душа " - саме з такою піснею, що пролунала у виконанні Ірини Верещак та Оксани Бошко розпочався концерт.

Кожен виступ, як квітка, вплітався в загальний віночок, що розквітнув різнобарв'ям під час концерту. Народні мелодії, естрадні композиції солістів та колективів створили атмосферу свята. Приємно відзначити, що з кожним роком відчувається творчий ріст колективів.

Були представлені майже всі жанри художньої самодіяльності - квартет " Муза ", квінтет, тріо, дует, соло, танцювальний колектив " Цвіт нації ".

У фіналі  виступав гурт " Весела забава ", який порадував своїм гумором та піснями.

На звітному концерті зібралось багато небайдужих людей, яким було що подивитись, було що послухати.

Сподіваємось,що різнобарвний віночок творчості будинку культури села Старий Скалат буде додаватись новими звершеннями.