День св. Миколая Для дітей учасників АТО

Дата: 22.12.2016 10:23

День святого Миколая для дітей учасників АТО

18 грудня о 14:00 проходила святкова вистава-привітання для дітей учасників АТО з Днем святого Миколая. Святкове дійство підготували працівники СДМШ. Вихованці школи вразили глядачів своїм артистизмом, цікавими костюмами, таночками і співами. О.С. Маліцький – керівник відділу культури, в ролі св. Миколая, нагороджував подарунками дітей учасників АТО, та учасників вистави.

У святковому дійстві приймали участь: Сулима Ю., Постригач Ю., Кушнір Н., Савіцька Д., Хлистун Ю., Васусь Н., Попик Х., Мастіпака О., Довгошия М., Слободян М., Задорожна Н., Лисецька В., Потерайко С., Грохольська Р., Сарабун М., Валіон Д., Валіон Д., Шуб'як М., Марків Р., Вуєк А., Бортков В., Коваьська Х., Кравець В., Гевчук О., Бабій Н., Чир С., Земба В.

Скалатська міська рада висловлює подяку за надання спонсорської допомоги депутату ВР України із фракції «Свобода» Головку М.Й., фермерському господарству «Щедра нива» (Гирон М.Р. Гирон Р.Р.), Іщуку М.В., Олійнику Б.С., Ковальчуку І.В., Лейцусь В.В.