"Ніч перед Різдвом"

Дата: 08.02.2017 10:17

Театралізоване дійство організував драматичний гурток сіл Теклівка, Магдалівка, Митниця у сільському клубі села Магдалівка.

У  минулу суботу, об’єднавшившись всіма силами, члени драматичного гуртка сіл Теклівка, Магдалівка, Митниця  організували Різдвяний вечір у сільському клубі с.Магдалівка. Хоч наш клуб і потребує ремонту, але тут завжди  панує тепло і доброта, як кажуть старі люди: « - Хочеться кудись вийти».

У програмі заходу звучали колядки, зіграно виставу «Ніч перед Різдвом». Для нас було несподіваним те, що зал у клубі був переповнений глядачами - це була перемога. Свято організоване дуже добре, в ньому взяли участь учні, вчителі, депутати,  завклуби,  жіночки,  хлопці та дівчата з села, гості із Скалата,  Львова та Тернополя. Щирі слова подяки пролунали для нас від старости села Зимака З.М.  та депутата Мудрого М.Л.  Стільки оплесків ми навіть не сподівались почути. Щиро дякую всім, за таке свято.

Валійон Марія Євгенівна

Відділ культури,туризму та охорони культурної спадщини Скалатської міської ради