Звітний концерт колективів сільських клубів Хоптянка та Поділля

" Краса і сила України,сплелись у вишивці пісень" ,саме під такою назвою відбувся останій цього року творчий звіт художніх колективів сіл Поділля та Хоптянка,19 листопада 2016 року о 17.00 год у приміщенні сільського клубу Новосілка.

Народні виступи колективів створили атмосферу українського традиційного свята.

Концерт розпочався з виступу хору - акомпоніатор Ваврущак Людмила Євгенівна.

Були представлені,такі жанри художньої самодіяльності - хор, квартет, дует, соло, жіночий та чоловічий хор, танцювальний колектив першокласників.

Своїм приголомшеним сольним та дуетним співом ,виступав студент Чортківського училища , Кремза Андрій.

Порадували своїм гумором та піснями жіночий колектив " Фартові баби" та школяр Питель Максим.

Також, були присутні на звітному концерті старости сіл Новосілка та Хоптянки,Поділля - Хрущ Андрій Степанович,Дронга Олег Павлович.