Третя річниця майдану

Під час революції Гідності з 18 по 20 лютого було поранено більш як 1000 людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною Сотнею. Майдан став символом  боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі – молоді, сильні, перспективні.

20 лютого в центрі м. Скалат, біля фігури Божої Матері відбулася поминальна служба за загиблими Героями, яку відправив отець Віктор Борисюк – Скалатський благочинний УПуКП. В актовому залі Скалатської міської ради пройшов урок-реквієм «Герої не вмирають», який організувала вчитель історії України Скалатської ЗОШ І-ІІІ ст. – Бульбіна М.В. Були залучені учні школи, місцеві активісти Майдану, які розповідали про пережите, виступили Пашкевич Д.Р., Куньо В.М. Пройшов показ фільму, який відтворював жахіття військового штурму мирного, неозброєного населення. Загиблих на Майдані вшанували хвилиною мовчання.