Літературно-музична година. Скалатська міська бібліотека.

«Яке ж  то щастя -

бачити плоди своєї   праці,

Яке ж то щастя -  жити на землі,

Не тільки жити , ай добро творити

Відчуйте це , великі і малі »

Т. Прикун

На сьогоднішній день  тема моральності дуже актуальна для підростаючого покоління.З метою формування у дітей кращих загальнолюдських цінностей  у Скалатській міській бібліотеці було проведено літературно-музичну годину «Твори добро». Учасники заходу, учні 7- А класу (класний керівник Мозіль Н. А.).

Готуючись до заходу, в бібліотеці було оформлено «Дерево добра» з висловами відомих людей, яке привернуло особливу увагу дітей.

Годину було розпочато «Молитвою до Богородиці» у виконанні  вокально-інструментального ансамблю  - солісти Чир Софія і Савіцька  Діана(викладач Баран Є. І.), партію скрипок виконували Стемпель  Анастасія і Шмагай Ірина (викладач Кушнір С. І.).

Ведучі свята – Шевчук Анатолій і Потерайко Софія - учні 9 А класу і всі присутні разом з працівниками бібліотеки  зробили мандрівку в країну добра і милосердя.

Діти декламували вірші, розповідали легенди, зачитували вислови та  прислів’я.

Яскравими барвами мелодійно звучали пісні: «Щастя» у виконанні Гриців Аліни, «Робіть добро» у виконанні Шевчук Вікторії (викладач Олійник У. Є.), «Посміхайтеся люди частіше» у виконанні Земби Вікторії (викладач Марків О .Р).

Музику Константина М’яскова  «Скєрцо» виконала на бандурі Кушнір Наталя (викладач Олійник У. Є.).

«Мелодія добра» прозвучала у виконанні вокально-інструментального ансамблю «Камертон»  у складі: Островського Юрія, Журавель Христини, Шмагай Ірини, Стемпель Анастасії (керівник – Черкашин Н. С).

Наприкінці заходу, на заздалегідь  виготовлених сердечках, діти власноруч написали життєві цінності людини і усі разом створили велике серце доброти, вклавши у нього, часточку добра із своїх сердець.

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Скалатської м.р.