Зустріч поколінь

В Остап’ївській ЗОШ І-ІІІ ст. 08.02.2017року, вчителем початкових класів Сарабун Г.Б.,проведено батьківський  захід присвячений одній із актуальних проблем – проблемі успішного виховання дітей у сім’ї, родині.
На уроці зустрічаються люди кількох поколінь.
Вони діляться досвідом як правильно виховати дитину.
Учасники заходу: методист з початкових класів відділу освіти Скалатської міської ради Тихоліз С.Л., ЗДВР, класовод 2 класу, батьки, діти, бабусі, дідусі,прабабусі, прадідусі .
Як це добре, коли рідні
У світлиці за столом,
Коли тато, мама й діти
Під одним святим крилом.
І справді так.
Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати, коли в неї є сім’я.
Бо сім’я – це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від бід та незгод, де знаходиш спокій і затишок.
Тут людина робить свої найперші кроки, звідси виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра. Тут вона вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого народу.
І тільки разом у співпраці зі школою, церквою та громадськістю можна досягти результатів у вихованні й навчанні наших дітей.
Сподіваємося, що старість усіх батьків буде забезпеченою та щасливою.