День пам'яті героїв

Минає три роки від трагічних подій 18–20 лютого 2014 року. Під час жорстоких боїв у центрі Києва понад сто вільних синів і дочок України віддали своє життя за державу, в якій людина посідає чільне місце як особистість, як будівник своєї держави. З метою формування у молодого покоління українців розуміння феномену Майдану, як свідчення жертовності заради поваги до людської гідності, в Остап’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учнівським самоврядуванням разом з ЗДВР та педагогом- організатором було проведено флеш моб «Запали лампадку – згадай поіменно Героїв Небесної Сотні". Сьогодні учні та вчителі зібралися на шкільній алеї слави, щоб гідно вшанувати загиблих Героїв, пригадати кожного борця.Присутні вшанували відвагу, силу духу й жертовність громадян щирою тихою молитвою "Отче наш" за спокій душ невинно убієнних Героїв, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані заради майбутнього країни.
Не залишили нікого байдужими власний вірш випускниці нашої школи, Дранівської Адріани, написаний під час кривавих подій що відбувалися на майдані 18-20 лютого 2014 року.
Я завжди тут
Не плач, калинонько, за мною,
І не хилися, явір молодий!
Я завжди тут, я все з тобою.
Нехай тепер і неживий
Нехай тепер чужії руки
Мене до тебе віднесуть.
І вже закінчаться ті муки,
І несправедливий суд.
Матусю, рідна, не журися!
Сльозину не пускай з очей!
Ти краще в небо подивися:
Твій син – народний Прометей!
І передай ще тій дівчині,
Коханій, рідній, дорогій:
«Я не забуду очі сині.
Ти згадай лиш мене у сні»
Я пам’ятав, і буду пам’ятати
Те синє небо над Дніпром,
Як вперше я зайшов до хати,
Гаряче сонце, шум дібров.
Як важко зараз. Серце рветься,
Хоч вже й не сумує воно.
Очі закриті. Все минеться,
Мене згадають всеодно.