Міні-ярмарка вакансій

Дата: 13.03.2017 08:30

13 березня 2017 року, з метою популяризації робітничих професій, у приміщенні Скалатської міської ради за участю товариства з обмеженою відповідальністю «Мода-текс» проведено міні-ярмарку вакансій. Основним видом діяльності підприємства є виробництво легкого жіночого одягу.

З історією і перспективами розвитку підприємства  присутніх ознайомила  інспектор з кадрів ТОВ «Мода-текс» Надія Лобур. Швейна фабрика здійснює діяльність в м.Тернопіль, пропонує офіційну роботу за спеціальностями швачки, закрійника, прасувальника. Підприємство  гарантує стабільну заробітну плату, при потребі проводить додаткове навчання, доїзд за рахунок роботодавця.

Директор районного центру зайнятості Ірина Левицька ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці району, соціальними послугами служби зайнятості та поінформувала про можливості вирішення кадрових питань роботодавців, фінансову підтримку з боку служби зайнятості при створенні нових робочих місць.

У заході взяли участь 16 безробітних, із зацікавленими особами була проведена індивідуальна співбесіда з роботодавцем.