Профінформаційний груповий захід для учнівської молоді».

Кожній людині у своєму житті доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір –  вибір майбутньої професії. Фахівці Підволочиського центру зайнятості систематично проводять профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл. Завдяки цим зустрічам школярі знайомляться з правилами вибору професії, навчальними закладами регіону, з станом сучасного ринку праці, актуальними професіями.

Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший вірний крок в виборі майбутньої професії. Саме в цьому напрямку служба зайнятості проводить відповідну роботу з учнівською молоддю.

Так, 13 березня 2017 року у Скалатській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено «Профінформаційний груповий захід для учнівської молоді».

Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особистих особливостей та умінь, вміння співвідносити особисті якості з вимогами, до професії і спеціальності.

Найчастіше людина вирішує займатись тим, що їй подобається, іноді обирає так звані престижні  й високооплачувані професії, не завжди враховуючи свої здібності. Більшість обирає професію не за покликом душі, а за бажанням та фінансовою спроможністю батьків або іншими критеріями.

Тому, щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особистих особливостей та умінь, вміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність.

Школярам сподобався урок, вони включалися в розмову, тому є надія, що дана інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.