ОГОЛОШЕННЯ

У  зв’язку  із    змінами до  порядку надання  субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  (нові  форми Заяви та Декларації, новий порядок призначення субсидій )   усім    користувачам субсидії, які  отримували  її   в  минулому  опалювальному  періоді  і  які  ще  не поновили  або  не припинили дію субсидії на літній період, необхідно  терміново звернутись  у відділ ЦНАП Скалатської  міської ради або   в  Управління  праці  соціального  захисту населення  Підволочиської  РДА  у відділ  субсидії  для  поновлення  документів  на  призначення  субсидії  або  написання   заяви  на  її припинення.

12:57 31.07.2018

Як отримати виплати невикористаної суми субсидії.

Скалатська міська рада повідомляє про те,що для отримання виплати частини невикористаної суми субсидії /на оплату послуг з газо -/ електропостачання для індивідуального опалення ,потрібно звернутися у відділ "ЦНАП" Скалатської міської ради з відповідними документами :

15:36 09.07.2018

Запрошення жителів Скалатської громади

Запрошуємо жителів Скалатської громади для подачі пропозицій потенційних інвестиційних об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок міжбюджетних трансфертів та коштів державного фонду ДФРР.

11:24 05.07.2018