Запрошуємо

26 березня о 18:00 у приміщенні актового залу ДНЗ "Скалатський професійний ліцей" відбудеться постановка духовної вистави "Хресна Дорога - тернистий шлях Ісуса Христа Сина Божого" у виконанні аматорського театру Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Скалатської ОТГ. Тривалість вистави 1 год. 55 хв. Вхід вільний.

08:45 06.03.2017

Оголошення

Програма Агенства США з міжнародного розвитку "Лідерство в економічному врядуванні" запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва "Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії" з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.

09:18 15.02.2017

Оголошення

За рішенням Скалатської міської ради від 27.01.17р. про внесення змін до п.п. №240 від 30.06.16р. "Про встановленн плати за землю та пільг при сплаті земельного податку на території юрисдикції Скалатської міської ради" вирішено:

08:58 31.01.2017