Громадські слухання у м. Скалат

На виконання  абзацу другого п.4 «Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року,  Скалатська міська рала оприлюднює «Детальний план території для будівництва водонапірної башти в м. Скалат Підволочиського району Тернопільської області» на офіційному веб-сайті Скалатської міської ради, інформаційному стенді Скалатської міської ради .

15:19 21.04.2017

Громадські слухання у с. Старий Скалат

На виконання  абзацу другого п.4 «Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, Скалатська міська рада оприлюднює «Детальний план території для облаштування , обслуговування та ремонту об’єкта транспортної інфраструктури на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області»  на офіційному веб-сайті Скалатської міської ради, інформаційному стенді Скалатської міської ради та на дошці оголошень сіл Новосілка, Старий Скалат, Полупанівка.

15:16 21.04.2017

26 чергова сесія 7-го скликання

10 квітня о 14:00 в актовому залі Скалатської міської ради відбудеться засідання 26 чергової сесії 7 скликання. Запрошуються депутати районної та обласної рад.

15:37 03.04.2017