Оголошується конкурс

Скалатська  міська  рада   оголошує конкурс на заміщення таких вакантних посад виконавчого комітету Скалатської міської ради:

17:13 30.05.2017

Громадські слухання у м. Скалат

Скалатська міська рада оприлюднює «Детальний план території для реконструкції нежитлової будівлі під житловий будинок на вул..Чубинського,7 в м.Скалат Підволочиського району Тернопільської області. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться  03 липня 2017 року  о 16 год. 00 хв. у залі засідань Скалатської міської ради.

16:44 29.05.2017

Розроблення містобудівної документації.

Відповідно до рішення Скалатської міської ради №641 від 15 травня 2017 року "Про розроблення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення" (для ведення особистого селянського господарства) на земельну ділянку житлової та громадської  забудови (для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд) в місті Скалат в межах населеного пункту», Скалатська міська рада замовляє розроблення містобудівної документації.

12:19 25.05.2017

Документи кандидатів на посаду директора комунального закладу Скалатського міського будинку культури Скалатської міської ради

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління, які передаються конкурсній комісії.

16:26 05.05.2017

Документи кандидатів на посаду директора комунального закладу Центральної Бібліотечної Системи Скалатської міської ради

16:25 05.05.2017